Linka celna

Dostępne w tej kategorii produkty wyróżniają się zwiększoną wytrzymałością, są gotowe do kupienia dzięki czemu sprawdzą się do zabezpieczenia naczepy. Doskonale zamocują brzegi plandeki do burt pojazdu. Linka celna – bo o niej mowa – zastosuj w firmie transportowej, spedycyjnej, warsztacie samochodów ciężarowych. Możesz już kupić linkę na stronie https://linkacelna.pl

Oferowana linka celna sprawdzi w pojazdach Bus, TIR, Naczepa, Przyczepa, Wagon, Kontener, Statek i w wielu pojazdach z naczepami. Już możesz kpić nowy produkt, wymyślony przez naszą firmę https://linkacelna.pl linki zakute i niezakute kupuj na metry w szpuli, krążku, luzem. Dopasuj linkę celną do swojego pojazdu. Każda linkę kupisz gotową do zamontowania według swoich potrzeb. Kup dwie linki j jedną kup na zapas. Jest Ci potrzebna zawsze w najmniej spodziewanej sytuacji celnej.

W asortymencie możesz kupić akcesoria do samodzielnego zakucia linki celnej. Wyposaż swój warsztat w zakuwak do linki celnej. W kilku krokach sam naprawisz linkę celną już na Bisie, Naczepie, Wagonie, Kontenerze w każdym modelu pojazdu gdzie jest stosowana.

Przy każdym produkcie zostały zamieszczone dokładne informacje na temat parametrów technicznych i właściwości. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami oferty przed złożeniem zamówienia. W przypadku wątpliwości bądź dodatkowych pytań służymy pomocą i fachowym doradztwem.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2